serwis

ODZYSKIWANIE DANYCH

Serwis laptopów Mag-Com we Wrocławiu korzystając z najnowszych dostępnych technologii, wiedzy doświadczonych specjalistów oraz bogatych zasobów części zamiennych oferuje:


  • przegrywanie danych w przypadku uszkodzenia laptopa,
  • odzyskiwania danych w przypadku uszkodzenia partycji,
  • odzyskiwania danych po sformatowaniu dysku,
  • odzyskiwania danych w przypadku skasowania pliku,
  • odzyskiwania danych z uszkodzonych dysków.

Skontaktuj się z nami, aby wykonać bezpłatna diagnozę i ustalić cenę i czas naprawy.

Co robić gdy dane zostaną utracone?

 

Po pierwsze jak najszybciej należy wyłączyć komputer. Zalecamy wyjęcie wtyczki z gniazda zasilania, ponieważ podczas tradycyjnego zamykania systemu może dojść do nadpisania niektórych sektorów. Po drugie należy zachować spokój i udać się z uszkodzonym dyskiem lub innym nośnikiem do serwisu Mag-Com, który zajmuje się profesjonalnym odzyskiwaniem danych.

 

Odzyskiwanie danych z nośników to kosztowny proces. Koszt odzyskania danych w specjalistycznej firmie wynosi najwet kilka tysięcy złotych. Niestety mimo tego, że dane na dysku często warte są więcej niż cały sprzęt komputerowy w firmie czy w domu, bardzo mało ludzi pamięta o tym, aby robić kopię zapasową swoich danych.

 

Pamiętaj! Zawsze wykonuj i aktualizuj kopię zapasową danych znajdujących się na dysku twardym Twojego komputera. To pomoże Ci je zawsze chronić przed utratą.

 

Serwis laptopów Mag-Com we Wrocławiu jako jedyny i pierwszy w Polsce, oferuje zryczałtowaną opłatę za odzyskanie danych z uszkodzonego dysku twardego bez względu na wartość danych! Niczym nie ryzykujesz, płacisz tylko w przypadku skutecznego odzyskania danych.