serwis

Poufność danych oraz ich bezpieczeństwo to priorytet w naszym serwisie !certyfikat bezpieczeńswa

Nasi specjaliści posiadają certyfikaty poświadczenia bezpieczeństwa osobowego.

Serwis laptopów Mag-Com we Wrocławiu posiada świetnie wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w naprawianiu komputerów i rozwiązywaniu nawet najbardziej skomplikowanych problemów sprzętowych i programowych.

 

W serwisie laptopów Mag-Com w pierwszej kolejności następuje bezpłatna diagnoza oraz wycena usterki w Twoim laptopie, które wykonujemy na poczekaniu.

 

W trakcie naprawy nie formatujemy dysków twardych, więc Twoje dane są bezpieczne. Doceniając stałych klientów i zawsze mamy dla nich korzystne rabaty. Ponadto oferujemy expresowe naprawy w 24 godziny.

 

Na serwisowny przez nas sprzęt zawsze udzielna jest gwarancja.

 

Nasi specjaliści posiadają Certyfikaty Biezpieczeństwa .

Serwisujemy sprzęt z następujących miast Dolnego Śląska i ich okolic: Wrocław, Opole, Legnica, Lubin, Głogów, Świdnica, Wałbrzych, Jelenia Góra, Oleśnica, Trzebnica, Oława, Brzeg,

NAPRAWY PROGRAMOWE

Sprawnie rozwiązujemy wszelkie problemy dotyczące systemu operacyjnego komputerów od usuwania wirusów, trojanów czy spyware, przez reinstalację systemu Windows bez utraty danych, naprawę i konfigurację Internetu aż po optymalizację komputrów.

Więcej...

ODZYSKIWANIE DANYCH

Skuteczne odzyskiwanie danych to nasza specjalność. Profesjonalnie i w korzystnej cenie przywracamy utracone informacje z uszkodzonych czy też sformatowanych nośników pamięci.

Więcej...