serwis

Wrocław, Opole, Legnica, Lubin, Głogów, Jelenia Góra, Wałbrzych, Świdnica, Oleśnica, Oława, Trzebnica, Brzeg,

 

naprawa wymiana płyty głównej w laptopie wroclaw

 

Oznaki wskazujące na to, że płyta główna laptopa może być uszkodzona: laptop nie chce się włączyć, karta Wi-Fi nie działa, problem z wyświetlaniem obrazu matrycy, rozmyty obraz lub biały ekran, klawiatura nie działa prawidłowo, laptop wyłącza się samoczynnie, skoki napięcia na porcie USB, laptop nie wykrywa dysku. Pamiętaj jednak, że podane objawy mogą także świadczyć o innym uszkodzeniu.

 

Konieczna dobra diagnoza usterki w profesjonalnym serwisie komputerowym.

 

W naszym serwisie laptopów posiadamy profesjonalny sprzęt do diagnozowania i naprawy płyt głównych firmy WELLER i PACE oraz do lutowania układów BGA i QFP. Nasi serwisanci posiadają ogromną wiedzę i umiejętności z zakresu elektroniki, aby móc w niedługim czasie określić przyczynę powstałej awarii i ją naprawić.

 

Skontaktuj się z nami, aby wykonać bezpłatną diagnozę i ustalić cenę oraz czas naprawy.

 

NAPRAWY PROGRAMOWE

Sprawnie rozwiązujemy wszelkie problemy dotyczące systemu operacyjnego komputerów od usuwania wirusów, trojanów czy spyware, przez reinstalację systemu Windows bez utraty danych, naprawę i konfigurację Internetu aż po optymalizację komputrów.

Więcej...

ODZYSKIWANIE DANYCH

Skuteczne odzyskiwanie danych to nasza specjalność. Profesjonalnie i w korzystnej cenie przywracamy utracone informacje z uszkodzonych czy też sformatowanych nośników pamięci.

Więcej...