serwis

Jeżeli zauważyłeś, że gniazdo zasilania w twoim laptopie nie działa prawidłowo, iskrzy bądź laptop włącza się po wygięciu wtyczki zasilacza, bateria nie ładuje się prawidłowo lub laptop nie chce się w ogóle włączyć, może to świadczyć o uszkodzeniu gniazda zasilania.

 

Konieczna naprawa lub wymiana gniazda zasilania.

 

Skontaktuj się z nami, aby wykonać bezpłatną diagnozę i ustalić cenę oraz czas naprawy.

 

Układ chłodzenia Jeżeli wiatrak w laptopie nie działa, wiatrak/wentylator hałasuje, a laptop samoczynnie restartuje się lub wyłącza podczas pracy, jego obudowa ma wysoką temperaturę, system operacyjny wolno działa lub zawiesza się, wentylator ma połamane łopatki to znaczy, że układ chłodzenia laptopa nie działa prawidłowo.

 

Konieczna wymiana zasilnia, oczyszczanie z osadu, smarowanie, bądź tez wymiana całego układu chłodzenia.

 

Skontaktuj się z nami, aby wykonać bezpłatną diagnozę i ustalić cenę oraz czas naprawy.

NAPRAWY PROGRAMOWE

Sprawnie rozwiązujemy wszelkie problemy dotyczące systemu operacyjnego komputerów od usuwania wirusów, trojanów czy spyware, przez reinstalację systemu Windows bez utraty danych, naprawę i konfigurację Internetu aż po optymalizację komputrów.

Więcej...

ODZYSKIWANIE DANYCH

Skuteczne odzyskiwanie danych to nasza specjalność. Profesjonalnie i w korzystnej cenie przywracamy utracone informacje z uszkodzonych czy też sformatowanych nośników pamięci.

Więcej...